| kynezu a întrebat:

Cine stie cum pot instala moto gp3?

2 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Se instaleaza ca orice alt joc.
Il pornesti cu Deamon Tools. Dupa aceea iti pui optiunile si ii dai sa se instaleze. Dupa ce se instaleaza intri in CD/DVD(cel pornit cu Deamon Tools(este virtual). Acolo ai un folder numit Crack sau Razor.Intri in folder, dai copy pe icoana(acela este crackul), te duci in folderul in care ai instalat jocul si dai paste. Icoana originala se va schimba cu crackul si jocul iti va merge.Vezi ca CD-key il gasesti tot acolo.Acesta a fost variant pentru jocul neoriginal.
Pentru jocul Original(care l-ai cumparat)doar bagi CD/DVD in calculator, iti selectezi optiunile si ii dai sa se instaleze. Daca jocul este original trebuie sa bagi tot timpul CD/DVD in calculator cand te joci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici informatiile necesarehttp://www.youtube.com/watch?v=CvXwtTW0Irc&feature=fvst