| LeXx_3565 a întrebat:

Cine stie cum pot sa fac rost de mamudele pe farmerama?

sau daca stiti ceva coduri pentru mamudele. plsss.

Răspuns Câştigător
| Bibi_5122 a răspuns:

Coduri mai nou nu mai sunt iar mamudele iti dau daca faci cateva sarcini la restaurant si (tot mai nou) iti dau cei de la farmerama 1 pentru fiecare nivel pe care il treci. sper ca te.am ajutathappy

2 răspunsuri:
| DienutzaXMafin a răspuns:

Nu e adevarat... Alea sunt vechi Trebuie sa trimiti SMS la 1395 cu textul Big 5473170(spatiul dintre big si cod este obligatoriu)

| shark93 a răspuns:

Mai nou am aflat ca s-a bagat event de stele sau ceva in genu pe Farmerama modalitatea de a cumpara aceste stele in joc momentan nu exista dar se poate face o smscherie ca in orice alt joc.
Trebuie sa trimiti un sms la 7465 cu textul BIG 6263829
Dupa ce ai trimis sms cu acel cod mare atentie sa nu gresesti trebuie sa lasi spatiu intre BIG si acel cod tu primesti pe sms un mesaj cum ca ai achitat un euro dupa aceia la cateva minute cam 2 minute mai primesti un mesaj cu codul pe care tu il pui in news in jos dreapta e ceva ca un cod de bare dai clik pe el scrie cod bonus e codul acela de pe telefon il pui acolo si stelutele si mamudlele intra in contul dumneavoastra.

Primesti in schimb 425 mamudele ceea ce primeai deja dar acum a bagat tot cu 1 euro sa mai primesti pe cele 425 de mamudele si 8000 de GG poti primi 245 de stele care le poti folosi la copac pentru debifarea crengilor.