| IceMan37RD a întrebat:

Cine stie cum pot sa fac un covor din dopuri...laughing? aveti si un link tutorial. laughing mersi pentru orice raspuns

2 răspunsuri:
| Istvan_Demeter_1989 a răspuns:

E simplu...folosesti un cui incins, sau o sula incinsa sa gauresti in patru parti fiecare dop in parte, si apoi le impreunezi (eu recomand ata de pescuit ce grosime vrei tu) sub modelul preferat... daca vrei sa vezi un covoras de-al meu contacteaza-ma

| Sorina_Baloi_1981 a răspuns (pentru Istvan_Demeter_1989):

Buna, as avea si eu nevoie de un pic de ajutor, in legatura cu covorasele din dopuri. Am dopuri, dar nu stiu cum sa incep.Multumesc.