| Atotstiutorul a întrebat:

Cine stie cum pot sa sterg toate mesajele primite la un telefon nokiaN95? meniul in limba romana? as vrea un raspuns ceva gen: Meniu/Instrumente/etc
funda xoxoxo

3 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

Uite iti scriu eu : Meniu, Mesaje, Mesaje primite! O.ca. Funda? Si daca nu merge intreaba un prieten. Funda?

| Atotstiutorul explică:

Doamne Dumnezeule, cuvantul TOATE iti spune ceva? nu vreau sa le selectez si sa le sterg pe fiecare in parte, vreau sa le sterg pe toate o data, plus de asta NU am "mesaje primite" am curier intrari, mi-e mila si ii compatimesc pe parintii tai ca au o odrasla ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea prost pentru lumea asta