| Atotstiutorul a întrebat:

Cine stie cum pot sa sterg toate mesajele primite la un telefon nokiaN95? meniul in limba romana? as vrea un raspuns ceva gen: Meniu/Instrumente/etc

funda xoxoxo
http://www.TPU.ro/......puns-ceva/

1 răspuns:
| viorelleu a răspuns:

Intri la mesaje-setari si cauti sterge tot! inclusiv si de pe card de memorie! asta-i separat! intri tot asa la card ca iti arat unde-i cardul si optiuni si atunci vezi ca se va vedea unde-i sterge tot si stergi! nu-i greu la un telef Nokia! la alte tel e mai dificil putin! succes