| IrynnaM a întrebat:

Cine stie despre vreo prezicatoare, ghicitoare, vrajitoare in constanta?
Va rog fara explicatii de nu faceti asa, nu e bine, dumnezeu, bla bla bla... raspundeti doar cei care aveti informatie despre cineva care se ocupa cu asa ceva.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Imi permit totusi sa-ti spun sa ai mare grija pentru ca sunt unele foarte bune, care chiar vad chestii, dar sunt excroace si-ti pot spune contrariul ca sa scoata bani sau alte chestii de la tine si sa te faca sa crezi ca lucrurile au mers bine pentru c-au intervenit ele happy

| IrynnaM explică (pentru mixxjim):

God... si am rugat sa nu primesc rasp de genul

| Robert_Vizireanu_1990 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care stie foarte bine sa dea in carti... Poti suna la nr de tel : 0721 696 302