| deia_9483 a întrebat:

Cine stie dieta corecta a lui beyonce? fundita love struck cea de 2 saptamana cu lamie

1 răspuns:
| Contrast a răspuns:

Cu o zi inainte de a incepe dieta cu lamaie, este foarte important sa va detoxifiati corpul. Nutritionistii recomanda sa consumati doar mancare naturala, iar cum piata este plina de fructe proaspete si legume apetisante, aveti de unde alege. Ca bauturi, puteti consuma apa, regula cu 2 litri se aplica si in cazul dietei cu lamaie, sau puteti alege sa beti limonada.
Pentru prepararea acesteia aveti nevoie de sucul a 2 lamai stoarse, diluate intr-un pahar cu apa, si "indulcita" cu sirop de artar si piper Cayenne. Limonada o puteti consuma de cate ori va este sete.
Beyonce a tinut aceasta dieta pentru a obtine rolul din musicalul "Dreamgirls" si a reusit sa slabesca 9 kilograme in 2 saptamani. Dieta cu lamaie va ajuta sa scapati de o masura la haine in doar o saptamana.

Dieta completa pe zile o gasesti aici:
http://www.kudika.ro/......ina-2.html