| Alina_8019 a întrebat:

Cine stie niste statusuri, citate, bune de facebook happy? Citate frumoase care sa primeasca multe liku'ri >: Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Ellliiii a răspuns:

Sa fiu cuminte?! De mic il vedeam pe Tarzan plimbandu-se dezbracat. Cenusareasa venea acasa la 12 noaptea. Pinocchio zicea minciuni. Aladin era hot. Batman mergea cu 320 km la ora. Alba ca zapada locuia cu 7 barbati. Popeye fuma si era tatuat. Pacman alerga intr-o sala intunecata cu muzica electronica mancand pastile care-l agitau. Prea tarziu! Nu e vina mea, este vina copilariei mele! Asta e foarte tarelaughinglaughing Funda?

1 răspuns:
| Ellliiii a răspuns:

Funditaaa?batting eyelashesbig grin