| alina_6290 a întrebat:

Cine stie secrete pentru jocul Barn Buddy? Si daca se poate sa-mi spuneti si mie daca e adevarat sau nu ca daca pui casa, grajdul si cusca pe recolta iti poate fura sau nu?

Răspuns Câştigător
| didu_5680 a răspuns:

Eu fur si cand au vecinii casa pe recolta [trebuie sa fii rapid] big grin dar nu imi dau seama cum reusesc unii sa fure chiar si cu un caine cu farfuria plina...eh... X-( imi iau eu bulldog X-(

1 răspuns:
| Loryyyyyyyy a răspuns:

Nu se fura nimic deci de pe hi5 nup ei bine poti sa iti iei un caine decat cu 1. 000 monede daca ai 20 de veciniwinking