| magicianul19 a întrebat:

Cine stie trucuri magice?

Răspuns Câştigător
| sweetlollypop a răspuns:

Eu sunt din galati (unde este singurul magazin magic shop din tara) de ziua mea am facut o gramasa de chestii! de ex sunt niste carti care daca te uiti din spate sunt toti ASI si daca te uiti normal sunt normale!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Femeile. Da-le niste bani sa vezi cum ii fac sa disparasmug

| Aero a răspuns:

Eu, evident! straight face Dar stiu magie serioasa, nu doar "trucuri" ca voi Incuiatii.

| RUMBURAK a răspuns:

Eu.Se cheama :Tatal nostru. Functioneaza intodeauna.

| Fan7a a răspuns:

Eu.

Cum sa iti dai foc la palma fara sa te arda:

Cumperi multe cutii de chibrite si iei catranul si til pui pe deget dar fal sa nu se vada. Dupa dai normal foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu