| BoGhDaN a întrebat:

Cine stie un hack pentru barn buddy ca unu ma tot fura si am 3 caini.

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Stiu eu hakul. daca vrei programe acestea sunt:cheat engine, barn buddy cliker.

si pentru furat cu mancarea la caine este.

intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Stiu eu hakul. daca vrei programe acestea sunt:cheat engine, barn buddy cliker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau
iti trimit eu hackbig grin

| s3nz0r_2436 a răspuns:

Ai dat mancarelaughing tia furat cu un program,winking