| Legolas a întrebat:

Cine stie un NFS Most Wanted care merge pe windows 7?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg toate numai ca trebuie sa il copii si dupa acea intra in el extragen intr-un folder si dupa care te duci pe net la google si cauti fila. D3Dx9_26. DLL.
acum poti incepe instalarea si dupa ce ai terminat pune-i crakul in partitia:C si astai tot. multa bafta

| Cata69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica sa-l copii? unde gasesc extragen? de ce cand descarc de pe google D3Dx9_26. DLL. imi da has stop working?
PS: am windows 7

6 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Eu stiu.big grin

| Legolas explică:

Unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sal copii

| ionut1994_3482 a răspuns:

Deci mie imi merge am w7 pe 32 bit nu are nici o probleme numai ca nu mi se vede pe tot ecranul nu stiu de ce?