| LoryC a întrebat:

Cine stie un site cu accesorii pentru telefoane si telefoane ieftine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.shopmania.ro gasesti accesorii si telefoane ieftine. Si uite inca un site unde poti sa compari preturile adica sa vezi unde e mai ieftin www.compari.ro scrii acolo sus unde scrie 'ce cauti' telefonul sau accesoriul care vrei si iti apar preturile de pe mai multe site-uri ca sa poti sa vezi unde e mai ieftin.

3 răspunsuri:
| Sakurik a răspuns:

Sau ai putea incerca www.emag.ro daca vrei

| mobile a răspuns:

Buna ziua,
Intra pe www.magazingsm.ro, gasesti accesorii si piese foarte ieftine si cateva modelele de telefoane ieftine. Ca sa comanzi pe magazingsm.ro trebuie sa te inregistrezi...e super simplu.
Spor!

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa