| Crissi_1538 a întrebat:

Cine stie un site cu episoade de ale Trasnitilor ca sa le pot baga pe telefon dar sa nu fie pe parti! fundita

Răspuns Câştigător
| KillerNrOne a răspuns:

laughingcam greulaughing ar trebui sa le descarci de pe YT sa le convertesti in wmv sa le lipesti in movie marker dupa care sa le faci in 3gp sau in ce format acepta telu tau.Succes
PS. tear trebui un card destul de mare pentru ce vrei u si unele telefoane nu suporta video mai mare de un anumit timp ex:5min, 1h.