| Ionică a întrebat:

Cine va castiga Eurovisionul? Pentru cei din strainatate, ati votat pentru Romania? Pentru cei din tara, ce tara ati votat? Ce melodie preferata aveti? Ce melodie nu v-a placut? Va bucura ca Romania este in finala? Sperati sa castige Romania? Eu sper sa castige Romania finala si anul viitor o sa organizam noi Eurovisonul. Ovi e de origine norvegiana? Hai, Paula Seling & Ovi! Hai, Romania! Succes! Va tinem pumnii!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

big grin dancing Romania s-a calificat! thumbs up Super! thumbs up
Chiar meritam sa fim in finala! dancing applause dancing
Eu am votat pentru Turcia si Ucraina (ambele s-au calificat si ele).winking In finala voturile mele (sper ca vom putea sa votam de mai multe ori thinking ) vor merge catre Moldova, Turcia, Ucraina si poate inca o tara-doua. Bineinteles, sper ca Romania va castiga! dancing thumbs up Hai, Romania! applause

| JustMe a răspuns:

Nu am votat pentru nimenilaughing
Imi place Germania si Danemarca.
Nu mi-a placut Olandalaughing
Desigur, sper sa castige Romania.

| liveincolors a răspuns:

Doamne, ajuta sa fim in primii 5. Mie mi se pare o piesa foarte buna, cea din Danemarca, pe care am si votat-o.

| OrangeWind a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca ne-am calificat:X.Chiar merita.Eu cred a am sa votez Danemarca. Mi se pare foarte buna.

| ovidiu_4478 a răspuns:

Ovi e de origine romana, si s-a nascut in orasul botosani. Stiu asta pentru ca si eu sunt din botosani.