| rockstardv a întrebat:

Cine vre sa imi fie prieten pe TPU? am17 ani sunt cea mai buna din clasa si cea mai cool din scoala!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești cea mai bună din clasă la ce?
Cool?
Te iubești prea mult!
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Daca pastrai doar prima intrebare fara afirmatia ce i-a urmat, aveai o sansa sa legi prietenii si cu oameni ceva mai realisti care sa fie dornici sa te ajute.
Acum probabil vei da doar peste oameni care CRED ca sunt cei mai buni si cei mai cool.
Pacat!

| KaterinkaBoy a răspuns:

Cea mai buna din clasa...cea mai cool...si modesta rau. Exact ce a zis xLove.

| scumpik99 a răspuns:

In alta intrebare spuneai ca ai 12 ai.Ai crescut peste noapte?

| mentholinks a răspuns:

Eu sunt cel mai bun si cel mai cool de pe TPU.

| Bizzle a răspuns:

Ok da cum prieten pe TPU?laughing) ca n-am perceput laughing explicami sh mie laughing Prieten in sensu Iubit sau Amic? -.-

| xLove a răspuns:

Ai uitat sa specifici ca esti si foarte modesta!

| Xtal a răspuns:

Narcisism si presupun ca urmele de buze de la avatar sunt de la tine pentru tine.

| dulcikaaa a răspuns:

Waw buna reclama laughing