| SimsClub a întrebat:

Cine vrea sa castige SimPoints pentru The Sims 3? Cu aceste puncte puteti cumpara noi obiecte de pe site-ul oficial! SimsClub da startul unui nou concurs la miezul noptii! Ce ati vrea sa va cumparati cu 1000 de SimPoints?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa cumpar mai multe chestii mai ales haine care sunt foarte dragute. De catva timp mi-am luat sims si abia acum am descoperit ce este cu simpoints-urile. Daca as avea asa de multi simpoints mi-as cumpara cu gramezi mobilier, par si lucruri pentru decor. Într-adevar cu 1000 de simpoints mi-ar placea sa cumpar par.