| rockstardv a întrebat:

Cine vrea sa-mi fie prieten/a pe TPU? sunt fata 12 ani cea mai cool din clasa

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Eu vreau!

7 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Da-mi mie cerere:*

| Vans a răspuns:

Mori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai nu zău!

| AndyLavy a răspuns:

Cauta-ti prieteni in viata reala nu pe internet. aici nu vei gasi asa ceva.

| Indestructible a răspuns:

Cea mai cool penibilă dintre penibili.

| Cattuzu a răspuns:

"fata 12 ani cea mai cool din clasa" ai ca ai zis-o pe astalaughing dar ce ai u draga la 12 ani de este asa de cool? umbli cu un homalau dela de vreo 20 de ani si te crezi cool sau ai inceput sa dai cu degetul prin locuri mai putin vizibile si te crezi cea mai cool din clasa? Crezi ca daca esti cum zici u "cea mai cool" iti vei gasi prieteni cu cisterna?