| BountyLoverXD a întrebat:

Cineva apus o intrebare "cum sa obtin gems pe ourworld" si unul i-o dat niste coduri pe niste zile cu care sa obtina gemsurile, cine imi poate da acum si mie acele coduri dar pe zilele acestea, din aprilie?

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi OW toolbar si iti da un cod pe saptamana. Un cod=10 gems. Daca ai nevoie de ajutor, trimite-mi un mesaj cu id-ul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeazati toolbarul ourworld si vei primi coduri saptamanale de la toolbar. Dar ii naspa la el ca ai numai de 10 gems pe cod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa instalezi our world toolbar p care o gasesti in bara d sus la get gems dupa aia du-te la free gems si instaleazal va aparea sus la calqlator gem code si go play day p go play si du-te la cupon code si baga codu.in fiecare saptamana e alt cod p care sal bagi acolo pentru 10 gems.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la get gems la ow toolbar si da-i la free gems si instaleaza. Apoi vezi sus la calculator gem code si go play da-i pe go play la get gems si da-i la cupon code si introdu codul de sus EXACT LA FEL si primesti 10 gems.In fiecare saptamana e un alt cod si introdu-l la fel. pupici de la Blaxyutzabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OOandreeaOo zi-mi si mie la idu dulcik_nicool