| Deeza a întrebat:

Cineva de aici voia un colier ca al lui Alice Cullen? Tocmai am gasit de unde se poate cumparahappy Daca vrea cineva il dau pe site.

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Eu sunt. Trimite-mi m. p. :*

| Marii a răspuns:

Merci mult. :*:*

| Deeza explică:

Nu merge sa-ti trimit pe m. p:| Uite aici siteul de unde poti comanda http://lucruridragute.blogspot.com/2009/04/colierul-lui-alice.html :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Vand colier Alice (gri autentic), cine doreste, id-ul meu este : l.alexa7 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu unulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea si eu unul id-ul meu este maripisi_06@yahoo.com poti te rog sa imi spui cat costa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea eu un colier de-al lui alice poti sa imi spui cum sa fac rost de el? daca da contacteazama pe adresa mea de mess dyenuta_cool_99