| anonim_4396 a întrebat:

Ciorile prevestesc razboiul?

13 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu neaparat, poate fi vorba si de o nunta, ori botez.
O mare parte din ei sunt muzicanti.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

rolling on the floor pasari zburatoare

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

*ciorditoare
Cele care nu canta.
Se deplaseaza mai mult terestru, cu autocare, VW Sharan si BMW-uri. De zbor nu prea, ca astia de la aeroport vor acte...

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

rolling on the floor mersi ca ma inveselesti

| Celcestietot a răspuns:

Nu neapărat. Tu ce crezi?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu stiu, de obicei unde este ceva negru se intampla ceva "rau" fiind in favoarea negrului care este folosit scopuri urate.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da și nu, negrul poate face și bine.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Negrul face bine numai pentru cel caruia ii apartine.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neapărat. Îți spune ceva vantablack?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da eu sunt cea care a intrebat daca negrul addce noroc, nu-s sigura acum cum am scris. (am scris mai multe)

| aXy99 a răspuns:

@aturbinaongood Dintre* ele*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că vom mai avea războaie așa cum ști tu. Decât biologice deja am intrat într-un război biologic. Ciorile sunt doar niste păsări inofensive daca te iei după babe și superstițiile lor orice aduce prăpăd în capul lor numai materie cenușie nu ii. Acum câteva zile eram într-un tramvai și îl aud pe un boschetar ii zicea unuia că cică va veni peste 2-3 ani ploaie cu foc va ploua cu foc și va topi tot e clar ori un retard mintal ori un schizofrenic când am auzit mă gândeam să îl bat sau nu da am plecat și m-am mutat pe alt scaun nu suport oamenii idioți.

Răspuns utilizator avertizat