| FOCUS a întrebat:

Cit mai poate administratorul acestui site sa accepte asa ceva? de citeva luni au aparut niste useri pokemoni care scriu numai spurcaciuni si care da de inteles ca asa se vorbeste la ei in casa, uitandu-ma la trivia se vorbeste numai de excremente, injuraturi si tot felul de vorbe obscene, nu eu trebuie sa imi fac meseria si sa raportez, ati facut o gramada de experti care raporteaza intrebari de la stiinta/filosofie, ca vezi doamne ei sunt experti si numai acolo le este locul, unii o sa ziceti ca ce caut la trivia amuzante? oameni buni, acest site este si pentru a ne distra, a spune glume si bancuri la limita bunului simt, nu una doua dau cu excrementul pe perete si intrebari de genul ce faci, ce culoare are parul caprii, cit am limba de mare sau ghici ce am purtat cind am murit. Am 1000 de conturi si promit ca mai fac 1000 dar nu mai permiteti asa ceva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- care daU de inteles
- treci peste ele si cauta intrebari mai serioase, pe la Stiinta si Filozofie
- experti TPU cu chenar sau "experti"?
- ai voie cu un singur cont pe site (desi incalcarea acestei reguli e la ordinea zilei)
- n-au ce sa le faca adminii, atata-i duce mintea, accept them or leave.
- raporteaza toate intrebarile stupide si pe cei care injura
- bafta si calmeaza-te e un spatiu virtual!