| Corina_7356 a întrebat:

CITITI PANA LA FINAL! Buna, ma intreb de ce unii care vad intrebari noi, de ex/genul:"buna, ajutati-ma va rog, e urgent ieri am cazut si mi-a intrat un ciob in picior(taietura e foarte mare)banuiesc ca mi-au mai ramas ceoburi! si imi e frica sa nu se infecteze sau... dau funda! urgent" iar raspunsurile sunt cam asa:1)du-te la psiholog fetito, astea sunt baliverne.2)mai binee invata sa scrii corect, dupa aceea mai vb noi sau nu primesc nimic! Dar daca vedeti intrebari de genul:Buna azi m-am masturbat cu dovleacul, voi ramane gravida?confused sau Buna iubitul meu m-a dezvirginat cu degetul cand dormeam, si apoi, dimineata mi-a spus, sunt furioasa pe el dar il iubesc si mai vreau odata" iar la astea raspund vreo 60% din utilizatorii de pe TPU gen:buna daca vrei vin si eu sa te! deci in concluzie 60% sau mai multi chiar raspund la intrebari, in bataie de joc facute de persoane:care pun intrebari de dragul sa le puna(sper ca ati inteles)iar vreo 10%raspund la intrebari mai importante! de ce? intrebarea mea mai mare este:de ce nu cauti pe net 1-2 ore o rezolvare pentru problema serioasa a unui om si preferari in 2 min sa raspundeti la aia care n-au ce face de ex:Elasexy...(sau nu mai stiu cum, credeti-ma nu tin minte numele prostilor)sau sunt psihopati cu fantezii si voi raspundeti la intrebarile lor in loc sa ii ajutati pe ceilalti! de ce?(dau si funda)si nu injurati+(eu asa ii cred pe cei ce pun intrebari aiurea(psihopatilaughing )deci.

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Ai dreptatewinking
Dar, asta nu e o intrebare din categoria "psihopatilor":-s? happy
No offenselove struck

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si? Crezi ca, daca citesc pana la final, inteleg ceva din elucubratiile tale? Formuleaza si tu toata aiureala asta in cateva propozitii clare, logice, mult mai scurte si, poate o sa primesti raspunsul pe care il vrei. Deocamdata, tot ce-ai scris aici e un mare ghiveci.