| trocadero a întrebat:

Cititi va rog un pic si dati-va o parere. Azi am intrat cu cineva intr-un magazin sa cumpar niste toale si in magazin erau doua femei care se uitau frate insistent la noi la orice miscare care o faceam; cand puneam mana pe o pereche de adidasi venea in spatele nostru si se holba, cand m-am dus in cabna de prba a venit pana langa mine...deci orice miscare faceam, ea era intr una langa mine si alti tigani care racneau prin magazin...pe aia nu-i urmarea, ma rmarea pe mine la orice miscare ca mai aveam putin si ii spuneam "mai femeie, de ce vii inr una dupa mine"? De ce s or fi uitat alea asa insistent dupa mine?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ai față de "ciordeless".

| trocadero explică (pentru LoveSleep):

Bescaia tu san dilo prala? Catar gaichita bahtalo? bejminteasa...I am not gypsi prala, eu sunt gadjo 100%...trust me.

| LoveSleep a răspuns (pentru trocadero):

Nu doar față, văd. laughing

| LeviaThan666 a răspuns:

Babe in calduri sau nu stiu... poate cine stie... voiau sa fie sigure ca nu ciorditi ceva