| anonim_4396 a întrebat:

Cn stie cum pot sa sterg o intrebare? si ce e aia funda?big grin puteti sa imi spuneti? plzzz

Răspuns Câştigător
| AlexSadik a răspuns:

Pai ca sa stergi o intrebare te ajut eu, de ex incerca cu intrebarea asta pe care ai pus o, ca s o dilesti te duci in dreptul meu si apesi pe chestia aia gri de la raspunsul meu aia de seama cu o medalie (dupa ce stergi intrebarea se v a face portocalie) si funda este aia de ti o pui in par cand esti pe ciclu = ciclu e ala cand iti vine borsu pe ca nu am eu = eu nu am, bani, femei, masini=masini sunt alea in care te urci si dai de volan=volanu' e ala rotund cu care tii carma...carma rimeaza cu scula... scula e aia de care ti a zis mata sa te feresti =sa te feresti de scula mea ca bat cuie cu ea = GLUMESC! acum hai repede sterge imediat intrebarea asta cum ti am zis eu sa terminam odata!