| anonim_4396 a întrebat:

Coca-cola sau ceai?
moarte sau viatatongue?
big grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ceai negru & viata dupa moarte

14 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Pepsi

| Ioana2518 a răspuns:

Nu ma las de coca-cola never! Pur si simplu mi-au iesit si pete si tot nu m-am lasat.Stiu si sunt constienta ca nu`i bun.Si totusi eu beau.big grinbig grinbig grin

| Denisa a răspuns:

Categoric ceai si asta nu neaparat pentru ca ar fi mai sanatos ci pentru ca detest sucurile. Ma baloneaza si imi creeaza un disconfort. Nu sunt fana a lor si beau aproape deloc, poate un pahar, doua pe an. Ceaiul pe langa ca e sanatos ma si relaxeaza:X> Deci aleg ceaiul si categoric viata.

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Cateodata am pofta de coca-cola, cateodata de ceai (nu stiu de ce si ceai) si... ah, normal ca viata, nu prea ma gandesc daca cola o sa imi aduca moartea straight face

| Alexandru a răspuns:

Izvorul Minunilor - Apa de legenda.

Abh
| Abh a răspuns:

Categoric ceai, beau Coca-cola o data sau cel mult de doua ori pe an. Ceai insa, beau zilnic.

| shtephie a răspuns:

Nu consum coca cola sau pepsi! Mai bine ceaiul sau sucurile naturale din fructe :X Imi place viata si vreau sa fiu sanatoasa!

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Cu siguranta coca-cola nu e drogul meu preferat laughing).
Daca tot vreau sa imi fac rau prefer red bull macar ma asigur ca nu ma vad la spital cu perfuzia in mana.
Deci eu aleg ceaiurile, de fructe de padure cu multa lamaie, sunt superbe si reci si calde.
Cu drag, Diana.

| misu a răspuns:

Tot ce ai primit pana acum ca raspuns nu este relevant. normal ca ceai inseamna viata dar cola nu inseamna moarte.de ce? pentru ca in cantitati limitae corpul are nevoie de cofeina... o iei din cafea, din cola etc.este exact ca alcolul...in cantitati mari dauneaza dar orice doctor iti va recomanda un mic paharel pe zi

| Iuli_1498 a răspuns:

Coca-cola si seven up.:X

| JustMe a răspuns:

Cola si viatalove struck

Răspuns utilizator avertizat
| Helvete a răspuns:

Cola, desi nu beau prea des.
Sa zicem viata oh go on.

| Narfundo a răspuns:

Fanta.