| atac19 a întrebat:

Cola sau pepsi?voi ce preferati

Răspuns Câştigător
| fcsbogdan a răspuns:

Cola love struck

13 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pepsi (ieri n-am mai raspuns) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepsi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca va conta la Dragoste si sex?

| atac19 explică (pentru anonim_4396):

Ivancea2,aici sunt mult mai multe intrebari stupide decat e curiozitatea mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru atac19):

De acord cu tine; in masura timpului, toate vor fi mutate la categoriile corespunzatoare.Asta inseamna respect fata de ceilalti. Sper sa intelegi.Mult noroc.

| ateu123 a răspuns:

Otrava de sobolani sau otrava de gandacii? cola da dependenta contine cofeina,zahar foarte mult,pepsi zahar mult,tot felul de chimicale se afla in aceste otravurii nu ma crede uitate pe net cauta informeazate ce otrava bagi in tine, zaharul = sistem imunitar blocat ore intregi dupa ce ai consumat, grasime si multe lucruri negative

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Cola cola cola cola cola laughing

Răspuns utilizator avertizat
| dafy a răspuns:

Cola...(oricum tot aia e, e la fel de toxic pentru sanatate)
pupici

| AndruţHere a răspuns:

Am spus că mă căsătoresc cu Coca-Cola într-o zi. Deci, cola.

| GuruDex a răspuns:

Cola ca Pepsi are gust de ruginalaughing

| fcsbogdan a răspuns:

Coca colawinking

| Catalin_Rusan_1992 a răspuns:

Depinde daca e blonda sau brunetalaughing