| User0987654321 a întrebat:

Colegii au aflat de contul meu de Youtube : ( I-am spus la un "prieten" la scoala despre contul meu de Youtube, si a fost vorba ca tinem intre noi secretul asta, dar a spus la alt coleg, apoi la altul si asa mai departe...Ma simt ciudat acum : ( Toata lumea ma intreaba ca am yt, ca fac, ca dreg, mai rad si asa mai departe. Canalul e unul serios, am 1500 abonati si postez videoclipuri cu Farming Simulator (gaming, doar vocea, nu cu camera). Ce sa fac sa uite de el? : (

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce sa uite, faci subscriberi noi.

| GeogG23 a răspuns:

Daca te intreaba cineva ce faci ii poti spune sa intre si sa vada concret. Ai urmaritori noi, vizualizari, etc. NU este o rusine in asta. Felicitari pentru cei abonati!