| anonim_4396 a întrebat:

Considerați că dacă o persoană care este certată cu cineva și gen cu a țipat, lovit doar a tacut din gura și a ținut capul jos este si proasta? considerați că dacă acea persoană închide gura si tace este pentru că dvs sau tu ai dreptate si nu ea? adică nu poate fi si din cauza faptului că s-a săturat de ceartă si tace ca să mai se stingă focul?
Considerați că o persoană care tace din gură și își vede de treaba ei nu stie mai nimic despre nimeni si nimic?
De ce?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Consider ca persoana care tace este mai inteligenta decat aia care tipa, ura si loveste.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu, nu consider deloc asa, nimic din ce ai scris.Din moment ce tu ai intrebat la final,, De ce?'', presupun ca te astepti ca oamenii sa raspunda afirmativ.Acum intreb eu: de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori, cel mai destept cedeaza primul

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Păi hai s-o luăm pe rând una este a țipa a ridicata tonul și alta este sa ajungi în Punctul de a lovit pe cineva când ajungi sa lovești un om din nervi înseamnă ca ești un om necontrolată la nervi și poți răni acel om din nervi una este sa ridici tonul altceva este sa ajungi sa ridic mână este enorm de important sa înțelegem ca oamenii care ajung sa fie agresiv fizic la nervi sunt oamenii inconștienți și îți pot face rău deci a țipa este una a te lovi este cu totul altceva