| Paula_Paula_1996 a întrebat:

Covrigii din secara ingrasa?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Proteinele tin de foame, covrigi doar creste insulina si atat nu aduce nimic benefic organismului, decat covrigi mai bine carne

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul ingrasa da, totul are calori, dar depinde cat manci ca tu ai nevoie de calori pentru a exista, deci totul sta in cat manci, manci putin slabesti nu vorbesc de infometare sau alte aberati

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă îi mănânci cu friptură.

| Adbbmsh a răspuns:

Nu ingrasa laughing iti tin de foame, atat, dar nu mult.

| RAY a răspuns (pentru Adbbmsh):

Proteinele tin de foame, covrigi doar creste insulina si atat nu aduce nimic benefic organismului, decat covrigi mai bine carne