| MihaiRusu88 a întrebat:

Cred ca multor persoane sa mai intamplat acest lucru. ATunci cand sunteti obositi va puneti pe o canapea si intr-un fel adormiti insa auziti ce se aude in fundal. Mie de multe ori cand faceam acest lucru, un sunet asa mai tare parca in acel "vis" era asteptat. Ca si cum creierul stia ca se va auzii acel sunet. Voi ce credeti? Oare se poate prezice viitorul prin... vise?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o inchipuire, mie mi se intampla asa ceva cand stau linga boxe mari, o saptamana si in vis aud bum bum bum bum, ma si sperii