| Buddddddddddha a întrebat:

Credeți că este politicos să-i spun unei fete "salut!"?

Răspuns Câştigător
| GiorgianaBb a răspuns:

Mulţi cred că nu este politicos, pentru că ei consideră că "salut" se foloseşte doar in vocabularul băieților/bărbaţilor.Dar acum depinde şi de persoane..sunt anumite fete pe care nu le deranjează chestia astalaughing

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unei fete îi poti spune Sărut mîna, sau daca este m ai mică, spune i bună, dar nu salut, acesta il poti adresa băietilor, bărbatilor. fetele sau femeile merită un sarut mina, si frumos ar fi sa îi pupi si mîna.

| IsabelaIssa a răspuns:

Depinde cat de bine o cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc! Tu chiar nu ai "cei șapte ani de acasă"?! Ai grijă să nu-ți iei o geantă în cap!

| Innsbruck a răspuns:

Da