| T0T a întrebat:

Credeți că veți afla răspunsul la întrebările voastre cele mai importante? Dacă nu, merită să mai căutați răspunsul?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu sigur o sa aflam intrebarile care ne macina si ne-a marcat existenta..Fiecare va afla adevarul, ori acum, ori dupa moarte.happy

5 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Acum depinde.
Sunt unele intrebari la care nu le gasesti raspunsul indiferent de cat de mult il cauti.

| RainmakerX a răspuns:

Da,cred.

Nu, nu merita intrucat o sa aflu oricum cu timpul... Pana atunci pot sa traiesc si fara sa stiu raspunsurile deci e okay.

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns:

Am aflat deja tot ce voiam sa stiu. Oricum merita sa cauti raspunsuri chiar si atunci cand nu crezi ca le poti afla.

| R0R0 a răspuns:

Chiar daca nu gasesc acum pot gasi alta data.
Nu deznadajdui, ci progresez