| Mindfulness a întrebat:

Credeți că a fost ucis Andrei Versace sau s-a sinucis? Se spune că e un clip cu el într-o baltă de sânge și vânat pe mâini,picioare,spate! E și un clip pe TikTok când sunt niste pete de sânge pe jos filmează discret și se vede in masă de oglinda că e un tip acolo și face un semn cu degetul și cu ochiul.
Mie îmi pare rău când moare orice OM,era parodiat de Mihai Bendeac și avea mulți bani,avea și vicii dar tot OM este! Mie îmi pare rău nu știu de ce, avea toată viața înainte.

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Nu-mi place sa văd așa ceva.

Nu folosesc tikok și nici telegrama.

Așa ajunge orice om care consumă droguri fiindcă își bate joc de sufletul și trupului lui asta este tot. Dumnezeu să-l odihnească.

Anturajulele...

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deși se zice: despre morți numai de bine, trE s-o zicem clar: s-a drogat (ca un drogat ce era) mai mult decât a putut duce

| Mindfulness explică (pentru sierra1):

Cred că supradoza da. Unii se droghează că au traume ce nu pot fi rezolvate, bani de psihologi avea el, avea foarte multi bani dar uite că banii nu ajuta mereu!
Păcat de el! Nici nu știu ce verdict final au dat cei de la poliție, parca scria moarte suspectă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Avea toata viata inainte sa... ce?
Sa promoveze dispretul fata de normalitate?
Sa creeze anxietate credulilor, prefacandu-se ca bogatia este normalul, iar noi, ceilalti, suntem niste rateuri?
Ma bucur ca Bendeac a stiut sa-i exploateze prostia, si nu-mi pare rau cand selectia naturala mai si functioneaza.
Nu ma bucur ca a murit un tanar, pur si simplu nu eram de acord cu activitatea lui in media.

| 1onur a răspuns:

Dumnezeul să-l odihnească în pace.

| 1onur a răspuns:

Nu trebuia sa intre în anturajul și sa consume droguri uite cum ajunge omul de la droguri și etnobotanice anturajulele... fără ca să-ți dai seama ăsta este rezultatul mai devreme sau mai târziu în viața fiecărui om care ajunge să consume etnobotanice droguri alcool. Anturajulele de toate felurile...

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Pe telegram am văzut clip pe el e jos mort plin de sânge. Ce am văzut pe telegram m-a șocat, daca te uiți ramai cu sechele daca ești slab de înger și nu mă refer la clipul cu Andrei Versace ci cu toate crimele și accidentele de la noi, sunt puse clipuri necenzurata unde se vede tot! Nici în cele mai groaznice filme de horror nu am văzut așa ceva. Mai bine stai pe TikTok decât pe telegram laughing
Cred că de la droguri de la faina tras pe nas a făcut hemoragie dar nu se știe, cert e că nu cred că la ucis cineva. Anturaje de astea da onur astea te distrug.

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Am folosit eu prima data telegram și am rămas șocat ce am văzut.

| Miky029 a răspuns (pentru Mindfulness):

Cum se numeste grupul de pe telegram?

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu-mi place sa văd așa ceva.

Nu folosesc tikok și nici telegrama.

Așa ajunge orice om care consumă droguri fiindcă își bate joc de sufletul și trupului lui asta este tot. Dumnezeu să-l odihnească.

Anturajulele...