| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că am nevoie de prieteni? Nu am cu cine vorbi și pun întrebări dubioase pe TPU.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu știi dacă ai nevoie de prieteni sau nu dar întrebări dubioase pui.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ai nevoie de prieteni sau măcar de niște cunostinte cu care poți conversa. Omul e o ființa sociabilă.

| Celdrept a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Și dacă nu ai ce te faci? Daca toți te-au dezamăgit? happy

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Celdrept):

Pana găsești prietenii potriviți socializezi cu restul lumii. Chiar și conversațiile cu colegii, oamenii in general fac bine. Nu trebuie sa fie neaparat foarte personale.

| Celdrept a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încearcă sa le pui și pe My Experience sau Forum Softpedia