| matadoru a întrebat:

Credeti ca ar trebui introdusa categoria Sport? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Ar fi indicat, pentru ca e un fenomen care a acaparat si mai acapareaza multe persoane. E destul de incomod sa gasesti intrebari referitoare la sport, la sectiunea " timp liber " spre exemplu. E o categorie complexa si voluminoasa si tocmai de aceea merita un loc aparte printre categoriile site-ului.

5 răspunsuri:
| Dr. Alin a răspuns:

Ar fi interesant.

| Ioana2518 a răspuns:

Da! De ce? Pentru ca este folositor in viata de zi cu zii.

| Amphitrite a răspuns:

Da...chiar m-ar interesa.

| Bacemi a răspuns:

In opinia mea, da. Este nevoie de aceasta categorie. Totodata sa introducem la sport si activitatea de exercitii fizice, nu doar sportul ca disciplina gen fotbal, volei, handbal, etc.

| Pho3nix a răspuns:

Da. happy
Mie mi-ar placea.