| Ana_8420 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa schimbe design-ul funditelor? big grin
Daca da, cum? >: Astept idei big grin

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Potoleste-te! E ma ghidez dupa o sintagma: "Vii, incerci sa te conformezi si sa depasesti inconvenientele. Nu-ti convine, pleci!"
Foarte simplu, nu? Nu ar trebui sa se schimbe nimic in materie de ambalaj, ci in materie de gandire si mentalitate.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred că ar trebui să se scoată.

| Silvia a răspuns:

@dyannee, hai să facem totul ROOOOOZ! raised eyebrows

| dyannee a răspuns:

Interesanta intrebare.Ar trebui sa la faca roz, iar fonturile de aici portocalii sa le faca tot rozhee hee... mie una mi-ar placeahee hee
... a si sa schimbe funditele cumva, sa le faca ceva. sa para mai noi, mai frumoase, mai imbunatatite daca as putea spune happy. O seara placuta!

| dyannee a răspuns:

Pai si ce daca ar fi totul roz? Viata daca-i roz nu-i mai frumoasa?

| MeGhosta a răspuns:

@Silvia are dreptate big grin

| mary a răspuns:

Sunt de acord cu silvia. ar trebui sa se scoata. pur si simplu m-am saturat sa vad la sfarsitul fiecarei intrebari "fundita". da-o-n ma-sa de fundita! toata lumea alearga dupa fundite!

| SunShine a răspuns:

Chestia e ca nu sunt chiar niste fundite nuh?hee hee
Sunt ca niste "premii" adica gen premiul intai...
Si ca sa se schimbe sincera e mai bine asa happy

| Ana_8420 explică:

Da, imi pare rau. Eu am intrebat gresit laughing
Ma refeream la modele de fundite, chiar am incercat zilele astea sa desenez pe hartie cateva.
Dar, nu, nu as vrea sa se schimbe. Voiam doar sa vad ideile celorlalti. happy