| bogdan1004 a întrebat:

Credeti ca ati putea sa fiti asasin? Eu da, voi?

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

Pailaughing...sincer mai bine as ucide decat sa fiu ucisa. Daca m-as afla intr-o situatie unde un criminal/pedofil/psihopat/drujbist laughing/chirurg nebul etc. ar vrea sa ma omoare... logic ca as riposta.
dar daca ar fi o situatie in care un ''agent/spion ect. '' mi-ar oferi o sansa ca sa devin asasin ...nu as accepta deoarece asta inseamna ca intr-o anumita situatie pot fi pusa sa omor pe cineva drag sau un copil de ani ( pe care nu l-as omorilaughing )In plus toata viata mea ar lua o intorsatura groaznica ...lipsesc de acasa pentru antrnamente sau ceva de genu'.e necesar sa intervin eu intr-o ''misiune'' intr-un moment total nepotrivit( la mormantarea parintilor, la toaletalaughing la ore - nu e chiar o tragedielaughing etc.)
Pana la urma autoritatile tot o sa ma prinda.

6 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Da as putea.dar nu m-as baga daca ar fi vorba de copii.

| Bris a răspuns:

Nulaughing in primul rand nu as avea nici un otiv sa devin.

| bogdan1004 explică (pentru Bris):

Dar sa zic ca ar trebui ai putea da sau nu argumenteaza

| bogdan1004 explică (pentru Bris):

Bine daca pui problema asta... daca i s-ar oferi un post de asasin platit de CIA sau agentii federale as face-o

| Bris a răspuns (pentru bogdan1004):

Pai daca te referi la CIA ...atunci conteaza si pretul laughing

| bogdan1004 explică (pentru Bris):

laughing sau oricare agentie din lume

| Bris a răspuns (pentru bogdan1004):

Pailaughing...sincer mai bine as ucide decat sa fiu ucisa. Daca m-as afla intr-o situatie unde un criminal/pedofil/psihopat/drujbist laughing/chirurg nebul etc. ar vrea sa ma omoare... logic ca as riposta.
dar daca ar fi o situatie in care un ''agent/spion ect. '' mi-ar oferi o sansa ca sa devin asasin ...nu as accepta deoarece asta inseamna ca intr-o anumita situatie pot fi pusa sa omor pe cineva drag sau un copil de ani ( pe care nu l-as omorilaughing )In plus toata viata mea ar lua o intorsatura groaznica ...lipsesc de acasa pentru antrnamente sau ceva de genu'.e necesar sa intervin eu intr-o ''misiune'' intr-un moment total nepotrivit( la mormantarea parintilor, la toaletalaughing la ore - nu e chiar o tragedielaughing etc.)
Pana la urma autoritatile tot o sa ma prinda.