| adryyy a întrebat:

Credeti ca dinozaurii au existat cu adevarat? Mi se pare cam exagerat cand vad cateun documentare si spun aia ca acum 30 de milioane de ani au fost dinozaurii.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De ce sa nu crezi? Cred ca au existat.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tinand cont ca au fost descoperite atat de multe schelete de dinozaur, cum sa ti se para o exagerare? N-ai tu suficiente informatii si nu-ti bazezi parerea pe nimic, atata tot. In rest, exista dovezi stiintifice solide ca au existat dinozaurii. Numai ca vezi tu, televizorul nu inlocuieste cititul.

| Hombre a răspuns:

Pai tu numai documentare in care se spune ca nu a existat vizionezi la cele care sustin nu te uiti. Oricum este ciudat ce spui, am vizionat sute de documentare dar nici unul care sa infirme existenta dinozaurilor.

| Classiffied a răspuns:

Da de ce te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da dinozauri au existat