| RAY a întrebat:

Credeți că Dominic Fritz ar avea șanse să fie ales ca președinte?

2 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Nu stiu cine este dominic fritz. Dar observ ca in europa dreapta se ridica tot mai mult in sondaje. Cu toata aniti propaganda facuta de dw, euro news, bbc, cnn chiar si antena1 si pro tv. Eu ma consider conservator moderat deci de dreapta, dar nu de extrema dreapta. Sa speram ca nu vom avea de aface cu un nou baietel mustacios si nervos sau cu nou chelios italian care vrea razboi chiar daca nu are armata performanta si nici generali cu experienta.

| RAY explică (pentru Cinic):

E primarul Timișoarei, are o poveste interesantă și e interesat de formarea unei comunități și transperanta