| BlairWaldorfGGLeightonMeesterFAN a întrebat:

Credeti ca e bine ca o fata sa preia initiativa daca baiatul nu o face? Sau sa astepte dupa el?
Stiu ca ve-ti spune: "Daca te place el fa face primul pas", dar daca baiatul e mai timid?
Pareri, >opinii?:
Multumesc! Premiu: Fundaaaaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da, dar cu tact.Adica sa nu se duca la baiat, sa posteze in pozitia de piti si sa il intrebe:"Gagiule esti bun. Vrei sa fi prietenul meu? Stai nu-mi raspunde.Stiu ca vreismug"
Taticule, ai zice ca aberez dar eu chiar am vazut asa cevalaughing
Unui baiat trebuie sa ii dai de inteles ca il placi, sa te arati intresanta de domenii absurde de care el e pasionat etcchatterbox

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da.pentru ca daca nu face niciunu primul pas o sa pierdeti

| SteauaROsie a răspuns:

Nu totdeuna
yoo am intalnit un caz
cand baiatul nu facea primul pas
pentru ca si batea joc de acea fata
facea misto de ea

| seby19 a răspuns:

DA. Fa-o. Daca si el te place, nu numai ca veti impreuna dar il vei impresiona.