| RAY a întrebat:

Credeti ca e normal ca un coleg de munca sa fie isteric? Sa urle sa se certe cu alți colegi?

6 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu e normal deloc.
Daca se rasteste la tine inchide-i gura si spune-i ca trebuie sa fie respectuos cu toti cei din jurul său.
Si raporteaza-l la sefii aia mari.

| RAY explică (pentru LordCristobal):

Ce sefi ca bănuiesc că e afacere de familie si asta face pe hitler cu angajați

| AdioTPU a răspuns:

Nu. Deloc. Într-un colectiv de muncă atât șefii cât și angajații trebuie sa se respecte între ei și să coopereze. De ce nu-l reclama nimeni pe colegul isteric la sefi thinking

| RAY explică (pentru AdioTPU):

Ca toti sunt niște papă lapte de asta, lasa mereu capul in jos

| Bella999 a răspuns:

Se mai ivesc persoane de genul. Nu, nu e normal si nici sanatos sa lucrezi alaturi de un asemenea coleg care te streseaza si iti distruge nervii. Dar din pacate la fiecare loc de munca sunt oameni de genul. Trebuie raportat la conducere.

| RAY explică (pentru Bella999):

E un nazist in varsta unde lucrez acum, e nebun la cap, urla si se cearta bine nu doar cu mine si cu toti, de exemplu eu sunt nou de unde sa stiu ce trebuie facut