| AndrewTate7789 a întrebat:

Credeti ca in 2024 e de infinit de ori mai greu sa iti găsești un partener? In trecut bunicii și parintii noștri erau mai sociabili, de băgau in seama in autobuz, stație, tren sau parc foarte ușor, acum dacă abordezi un baiat sau o fata în parc se uita de parca ai fi infractor și mai cheamă și politia dacă insiști, tineretul e mai îngust la minte din câte vad și sunt antisociali ba chiar egoiști, dacă ai nevoie de ajutor ești ignorat samd in trecut românii erau cunoscuți pentru ospitalitatea și sociabilitate de care dovedeau dar cei din generația mea sunt exact ca cei din vest, cu nasul în telefon și casti pe urechi egoiști și autisti ce credeți?

2 răspunsuri:
| Aida563468 a răspuns:

În ziua de azi e din ce în ce mai greu cu relațiile de cuplu

| JohnnydeFeer a răspuns:

Daca erai Andrew tate, Sa vezi ce se bagau cu tine in seama rolling on the floor