| Alexandrina95 a întrebat:

Credeti ca in anul 2012 o sa fie sfirsitul lumii?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
În primul rând nu cred mărturiile "profeţilor" falşi.
În al doilea rând, nu mă tem de sfârşitul lumii când ştiu că al meu poate fi chiar în seara asta. Ar trebui să gândeşti la fel.

Baftă!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate da poate nu, nu se stie ce va fi.

| sixtythree a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? Normal c-o sa fie. Toata lumea stie asta. Da, eu nu cred.

| Deeu_1723 a răspuns:

21 decembrie - Sfârşitul calendarului mayaş nu mai este în 2012. S-a constatat că acest popor a uitat 104 ani, iar sfârşitul acestui calendar va fi astfel pe 21 decembrie 2116

| DeNySoOk a răspuns:

Sfarsitul lumii poate fii oricand! Oamenii de stinta spun ca s-ar putea ca in 2012 sa fie sfarsitul lumiidin diverse motive: de ex
in America este un vulcan activ, care daca erupe va inconjura toata planeta cu un nor de fum si astfel soarele nu ar patrunde printre nor si ar fi zile poate chiar ani grei de iarna ca va duce la foamete, boli si decese. Mai este o teorie cum ca Pamantul ar putea fi lovit de o alta planeta care circula prin diferite galaxii.
Din contra in calendarul mayas se spune ca in 21 decembrie 2012 nu va fi sfarsitul lumii ci inceputul unei noi lumi!

Desigur sfarsitul lumii va veni intr-o zi...eu una ma intreb de ce ar vrea Dumnezeu sa distruga ce a creat? fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz, NU!
de cate ori a fost spus asa ceva...eu cred ca va fi un an normal.