| Eddkajs a întrebat:

Credeti ca in viitor oamenii pot sa aiba mutatii genetice? Ce fel de?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oamenii au suferit deja mutatii genetice de sute de ani, unele usor vizibile altele extrem de ciudate.

Se nasc copii cu 2 capete si 1 singur corp, sau cu 3 maini, patru picioare ori fara triup, cu corp de testoasa pe spate, cu 6-7 degete la maini si picioare samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da acum nu au?

| Eddkajs explică (pentru suntserios):

Pai zi ce fel? Si ce crezi avem extraterestrii printre noi?

| suntserios a răspuns (pentru Eddkajs):

Pai sunt atâtea boli cunoscute care au la baza mutatii genetice

| Eddkajs explică (pentru suntserios):

Bine acum zi de extraterestrii tu crezi ca sunt printre noi? Dar care r sansa sa fi vebit cineva care seamana cu exact cu noi? Adica putea sa vina unul care e complet diferit