| miana03 a întrebat:

Credeti ca Jason Mraz e gay?

6 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Toc ce e posibil...În ziua de azi nu mai ştii ce să crezi!

| Anda1708 a răspuns:

Nu cred ca are importanta inclinatia lui sexuala.Important este ceea ce face.Este un cantaret foarte bun si spre deosebire de altii chiar are voce.

| Deliα a răspuns:

Da

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu stiu daca e sau nu gay. Dar nu imi pasa. E cantaret, conteaza vocea lui. Daca ar fi matematiciat ar conta cata matematica stie, daca ar fi pictor ar conta talentul lui. Daca ar fi fost dezvirginator sau ceva de genu' asta, atunci ar fi contat daca e gay sau nu.

| dulcikaaa a răspuns:

No no no no.dar tot ce e posibil laughing