| IlegalSmile a întrebat:

Credeti ca mai exista prieteni adevarati?
De ce?
Credeti ca lumea s'ar putea schimba peste nopate si ar putea sa demonstreze ca este un prieten adevarat?

fundita...[vreau sa vad cati mai cred in prietenie, eu una nu mai cred sad ]

Cum spuneam fundita love struck

Răspuns Câştigător
| AmisH a răspuns:

EU NU
toti sunt falsi
se cred prieteni adevarati dar sunt niste
idioti
profitori
retarzi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da exista, eu am un prieten adevarat si imi merge bine cu el si acum.

| AnimalX a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine un prieten adevaratbig grin Eu una am aflat acum cateva zile ca desi cunosc o persoana de forate mult timp si am fost prietene foarte bune... cele mai bune...dar acum 2 zile mi-a demonstrat ca de fapt ea nu s-ar sacrifica pentru mine (nu ma refer sa faca un lucru foarte greu)winking eu acum caut prieteni care sa fie chiar ADEVARATI! Pana acum 2 zile credeam.Acum imi este greu sa mai cred straight face Asta e opinia mea big grin

| AG a răspuns:

Exista prieteni adevarati, pe care ajungi sa ii consideri membri ai familiei tale. Dar legatura dintre cele 2 persoane trebuie sa fie puternica, si de lunga durata. Eu am prieteni adevarati, dar putini. 2 mai exact. "Prieteni" pot spune ca am foarte multi, dar sunt doar 2 persoane in care am incredere ca ar face un sacrificiu pentru mine, si eu as face la fel pentru ele.