| mileylove a întrebat:

Credeti ca miley canta bine live? dar selena gomez?

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai cred ca amandoua canta bine live, dar canta mult mai bine in studio-uri. Cover-urile lui Selena se dovedesc a fi un mare esec [mai ales Parachute], dar Selena Gomez nu se compara cu niciunul dintre artistii: Taylor Swift, Jason Derulo sau Cheryl Cole. Si videoclipurile lui Miley, sunt naspa [cele de pe ultimul album]. Niciunul nu mi-a placut.

| deea_5723 a răspuns:

Da...eu consider ca majoritatea artistilor de la disney sunt talentati! iar selena gomez mi se pare super dulce.Am vazut mai multe filmulete in care cantau live si mi s-a parut chiar in regula...