| Mirceadumb a întrebat:

Credeti ca militari care se antreneaza sau cei din fortele speciale, se pot descurca intr-o situatie de bataie? ma refer daca esti militar si la un moment dat esti in timpul tau liber si se intampla sa ai o divergenta cu cineva sau mai pe romaneste te abordeaza niste tigani. credeti ca antrenamentele care le practica il ajuta si in situatii de genul acesta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Dar la fel de bine o poate si incasa.Ca,vorba lui Caddy14, nu vin cu mainile goale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt convinsc ca o intreaga sleahta de tigani nu i-ar pune probleme unui militar antrenat in fortele de reactie rapida, la puscasii marini sau cei din legiunea straina.Mai ales ca tiganii sunt niste lasi si nu au "putere" decat cand sunt mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da.Si daca ar venii cu arme tot ii face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e singur, e mai greu daca sunt multi. In schimb, daca sunt mai multi nu cred ca au curaj sa-i atace.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Da, ar face fata cu brio.

| Caddy14 a răspuns:

Acuma depinde si de tigani ca ei de obicei nu vin singuri si nici cu "mainile goale" laughing