| OfflineOk a întrebat:

Credeti ca o fata se poate indragosti de tanara? pe la 9-10 ani?
astept raspunsuri big grin
fundyyy+raspuns folositor *_* happy

Răspuns Câştigător
| aaaaaaa1 a răspuns:

Dragostea nu are varstawinking

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daaaa

| iuandfto a răspuns:

Nu stiu ce sa zic daca chiar de la varsta asta... Adica sa-ti place un baiat foarte, foarte mult da. Dar sa-ti spun o intamplare adevarata.
Eram printr-a III a si o fata i-a facut la un baiat o scrisoare de dragoste. Scria in scrisoare :,, De cand te-am vazut m-am indragostit de tine. Te plac foarte mult. Vrei sa fim impreuna?,,.
In plus pe scrisoare erau inimioare in care scria : Alexa + Samy = love?
Dar cea mai tare faza a fost cand fata s-a dat cu ruj si a pupat scrisoarea iar urmele au ramas pe scrisoare. Saracul baiat cred ca a ramas cu traume. laughing

| aniriiiiii a răspuns:

Poate nu e vorba de ''a se indragostii'', poate pur si simplu iti place mult, dar indragostit in adevaratul cuvantului va fi cand vei mai creste.
cred ca fiecare varsta are felul sau de a se indragosti.happy

| zuzanebuna a răspuns:

Nu-i adevarat InNa

cunosc fete care chiar sunt indrsagostite la akeasta varsta

si nu prea conteaza de la ke varstaa adica da de pe la 9 ani in sus